top of page
  • Writer's pictureKoCo

Namsangol Hanok Village

Op zaterdag 4 november zijn we met de KoCo naar Namsangol Hanok Village gegaan. Hier hebben we een Engels talige tour door de village heen gekregen. Een Hanok Village is een traditioneel dorp die te bezoeken is, om zo te kunnen zien hoe de mensen toen der tijd leefden.De village bestond uit verschillende gebouwen die eerst ergens anders stonden. De gebouwen waren afgebroken en weer opnieuw opgebouwd op de plek waar ze nu staan. We kregen verschillende feitjes over de huizen en hun vroegere bewoners. In één van de huizen woonden vroeger bijvoorbeeld een carpenter, deze had zelf zijn huis ontworpen met een asymmetrisch design! Deze activiteit was ook open voor externen, dus mensen konden hun kamer- en klasgenootjes mee genomen. Zelfs Norah’s moeder was mee!We hebben na de rondleiding nog traditionele spelletjes gespeeld en de winnaars hebben hele mooie Cinnamonroll stickers gekregen! Na de activiteit was het nog mogelijk om door te hiken naar Namsan Tower en dat hebben een aantal ook gedaan. Al met al het was een hele geslaagde activiteit :).


26 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page