top of page

Viva Las Vegas: Dokkaebi Gala 2024

Afgelopen 6 juni was iedereen in hun mooiste outfit te vinden in Scheltema (en de stemhokjes), want hier was het feest van het jaar! Het gala waarin wij met zijn allen het alweer tweede jaar van Dokkaebi een gepaste conclusie hebben gegeven. Het gala heette DokkaeGala Viva Las Vegas en dit was terug te zien in geweldige decoratie van de locatie.
Op het gala werd er flink genoten van de open bar, ook was de photobooth een groot succes. Bovendien werden er ook nog foto’s gemaakt die later nog terug te vinden zijn in de mail! Tussen 22:00 en 00:00 is er ook nog veel gebruikgemaakt van de truth booth waar iedereen hun grootste geheimen heeft kunnen opbiechten. Dit is later terug te zien in de aftermovie!Het laatste uur van de avond werd ingeluid met een speech van onze geweldige FeestCo voorzitter, waar er wel wat traantjes werden gelaten. Maar dit zou geen Dokkaebi activiteit zijn als er niet naderhand wordt nagenoten in de TopKebab, galakleding editie!11 views0 comments

Recent Posts

See All

Комментарии


bottom of page