top of page

Spookkaebi X Terror Tanuki

Woensdag konden onze griezelige Dokkaekindjes en angstaanjagende Tanukianen een veilig oord vinden bij COC de Kroon voor alweer het tweede Dokkaefeest van het jaar!De gure kou en regen konden onze lieve leden niet tegenhouden om in hun mooiste Halloween kostuums de dansvloer onveilig te maken en de Tanukianen de stuipen van het lijf te jagen. En voor de rebellen onder ons die geen kostuum hadden? Daar had onze feestco uiteraard een passende oplossing voor. Tussen de vampieren, barbies en totoro’s waren ook leden met bordjes te vinden die misschien nog wel erger waren dan halloween monsters: studieschuld + rente, een 오빠 in hongdae… gelukkig kon er bij de bar genoeg liquid courage worden genuttigd!
Ook konden dit jaar weer de leden in de prijzen vallen met een kostuumwedstrijd, waar zeker de onvangbare catagorie 3 het meest gewild was. Voor de leden die dit gave fuifje hebben moeten missen: niet getreurd! De feestco is alweer druk bezig met de voorbereidingen voor het volgende festijn. We zien jullie daar!
26 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page