top of page
  • Writer's pictureKoCo

KoCo Dojang Workshop


Op maandag 11 December heeft de KoCo als eindactiviteit een traditionele zegelstempel workshop gevolgd in Insadong. Samen hebben we geheel in het Koreaans onze 선생님 aandachtig gevolgd om zo onze gepersonaliseerde stempel te maken. Als eerste kregen we een blad vol instructies erbij om een schets van onze naam te maken. Wanneer deze was goedgekeurd mochten we beginnen met het overtrekken van ons design om deze vervolgens uit de stempel te hakken. De stempel is gemaakt van steen, dus dit was soms best wel een priegelwerk.


Na het goed uitwerken van de stempel mochten we een schets maken voor op een van de zijdes van de stempel om deze nog persoonlijker te maken. Na deze te hebben ontworpen en nagetekend moest ook dit weer uit de stenen stempel gekrast worden. Om dit design goed zichtbaar te maken moesten we de lijnen met verf invullen. Iedereen heeft er een kunstwerk van gemaakt! Ik ga in ieder geval nooit meer mijn handtekening zetten, maar heb gewoon altijd mijn stempel op zak. Na de workshop hebben we nog lekker gegeten in Insadong, al was er door de regen geen streetfood te bekennen. Als afsluiting zijn we koffie en thee wezen drinken in een museum in de buurt.


~ Emmy

18 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page