top of page
  • Writer's pictureKCC

KCC Pub Quiz on Korea

Tussen alle hectiek en stress van de finals door verzamelden de enthousiaste Dokkaebianen zich op 14 december in Pub North End voor een avond vol Koreaanse kennis en competitie. Hier hebben wij onder genot van een drankje en frituursnacks de jaarlijkse KCC-pubquiz gespeeld. Van vragen over K-pophits tot aan de Kim-fam, alles kwam voorbij.De sfeer was zowel bruisend als geconcentreerd terwijl teams hun knappe koppies bij elkaar staken om de uitdaging aan te gaan. Uiteindelijk na zes rondes stond er één team trots bovenaan, en werden zij beloond met een mooie prijs. Natuurlijk hebben ook onze verliezers een troostprijs in ontvangst mogen nemen! Als kers op de taart kregen beide teams de kans om met commissielid Lotte op de foto te gaan.Maar de ware overwinning was de energie en vreugde die de avond vulden. Het was niet alleen een quiz, maar een avond vol vriendschap, leren en samen een stukje Korea ontdekken. Met stralende gezichten en een schat aan nieuwe kennis, eindigde de avond vol gezelligheid. De KCC bedankt jullie voor jullie participatie. Cheers op de Dokkaebianen en de KCC. Fijne feestdagen en tot gauw bij onze volgende activiteit in het nieuwe semester ;)!


33 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page