top of page
  • Writer's pictureKCC

Black (movie)Day

Op woensdag 17 april kwamen onze geliefde dokkea-leden en KCC bij elkaar om Black Day te vieren. Dit deden we onder het genot van zwarte snacks en zelfgebakken cupcakes, wat de avond extra zoet maakte. Maar het hoogtepunt van de avond was ongetwijfeld de vertoning van de film "Time to Hunt", een spannende duik in de duistere wereld van de Koreaanse mafia.Terwijl het plot zich ontvouwde en de spanning (en vooral frustratie) steeg, werden we meegezogen in de wereld van de film. Hoewel sommigen van ons de plot misschien slechts een matige 3 gaven tijdens onze gebruikelijke rating sessie, deed dat niets af aan de leuke sfeer van de avond. Integendeel, het was een avond vol gelach en gezelligheid.
Natuurlijk viel er tijdens de film ook weer genoeg te quoten. Hier zijn enkele van de beste uitspraken van de avond:


“씨발 hier, 씨발 daar” - Sofie

“Shiballs” - Norah

“Lekker terrasje pakken en dan van een brug springen” - Janneke

“Goed: misschien niet, Vermakelijk: ja” - Elise (over de Film)


Het was weer een fantastische avond vol lekkernijen, gezelligheid en nieuwe ervaringen. We kijken nu al uit naar onze volgende activiteit en hopen jullie allemaal daar weer te zien. Bedankt aan iedereen die aanwezig was en tot snel! Kusjes van de KCC


5 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page