top of page
  • Writer's pictureKCC

KCC Dokkae 노래방

Het einde van het collegejaar is al in zicht en dat betekent helaas ook dat er een einde aan ons commissiejaar komt. Daarom organiseerde onze geliefde KCC afgelopen woensdag 5 juni hun knallende eindactiviteit: Dokkae 노래방! Samen met de leden werd er een uitstapje naar Rotterdam gemaakt. Hier hebben we gezellig samen avond gegeten bij restaurant ILYA. Vervolgens zijn we vertrokken naar de highlight van de avond, Karaoke bar Dikke Mic.Bij aankomst zat de sfeer er meteen goed in. In de twee karaokekamers konden de leden al hun frustratie en stress van de afgelopen tentamens eruit gooien. Solo-optredens, duetten en groepsnummers volgden elkaar in rap tempo op, van Nederlandse meezingers tot K-pop hits. Het enthousiasme en de energie waren zeker aanwezig.Lieve leden, wij van de KCC willen jullie heel erg bedanken voor alle gezelligheid. Niet alleen van de afgelopen week, maar van het hele collegejaar. Jullie aanwezigheid, enthousiasme en vriendschap hebben dit jaar onvergetelijk gemaakt. We zijn dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben gedeeld, van de Chuseok potluck tot deze spetterende afsluiter. 


We kijken uit naar volgend jaar en hopen op nog meer prachtige herinneringen met jullie allemaal!


Veel liefs,


de KCC 2023-2024

Janneke, Lotte, Sara, Marius, Sara en Florence


16 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page