top of page

탁잡담 끝!

De 탁잡담-Quiz

Als voorlaatste activiteit van dit semester hadden de commissieleden de allereerste 탁잡담-quiz voorbereid. Het was een uurtje vol plezier en competitie, met een grote variëteit aan rondes zoals de muziekronde, taalronde en cultuurronde. Het enthousiasme en de inzet van alle deelnemers maakten de quiz zeker een van de hoogtepunten van dit semester. Daarnaast had de commissie een leuke prijs voorbereid voor de winnaars, wat de competitie nog spannender maakte.

Wij hopen dat jullie net zo genoten hebben van de 탁잡담-quiz als wij bij het organiseren ervan.
Beach Potluck

Op 12 juni sloten we dit semester af met een picknick. Wat minder mensen dan gewoonlijk konden naar onze beach potluck komen, maar dat kon de pret niet drukken. De 탁잡담 commissie was vroeg opgestaan om 김밥 te maken en die werden samen met jullie snacks snel opgesmuld tijdens de picknick. Jammie! Ook werd onze vogelkennis bijgespijkerd door het vogelkwartetspel van Katrien. Volgende keer met Koreaanse vogels proberen? Toen het begon te regenen gingen we weer naar huis, maar het was een gezellige afsluiter! We hopen jullie volgend jaar weer te zien bij de 탁잡담 meetings, tot dan xx4 views0 comments

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page