top of page

탁잡담 on Ice

Updated: Feb 27

Op 21 December was al weer de laatste 탁잡담 van het jaar 2023. We besloten het daarom af te sluiten op het ijs en zijn met zijn allen gaan schaatsen op de drijvende schaatsbaan :D
Er lag geen ijs (sterker nog, het regende bijna de hele tijd...), maar zo konden we alsnog zwieren over de Leidse grachten! Het ijs was misschien wat gladder dan we hadden verwacht, maar na een rondje schaatsen met de helpende walvis was iedereen een natuurtalent op het ijs. We leerden elkaar kunstschaatspasjes of hielden onszelf krampachtig vast aan de wand, en voerden tussendoor goede gesprekjes zoals we dat bij 탁잡담 gewend zijn! Tot slot was er zelfs een silent disco, en konden we genieten van mensen om ons heen die lekker vals meezongen...


We hebben hoe dan ook heerlijk geschaatst, maar misschien was het meest memorabele deel van de activiteit wel toen we niet op het ijs stonden... De 탁잡담 commissie had als verrassing warme chocolademelk voorbereid. Dus tijdens een kleine schaatspauze kon iedereen van een warm koppie chocolademelk met slagroom genieten! 


Kortom, we hebben het semester heerlijk met elkaar afgesloten! Tot ziens bij 탁잡담 <3

15 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page